Pracujemy lokalnie na sukces swój oraz naszych globalnych Klientów. Każdego dnia dbamy by procesy logistyczne przebiegały bez zakłóceń. Wiemy, że nasza firma jest tak silna, jak silny jest zespół.
Zespół złożony z pracowników, którzy tworzą ogniwo każdego etapu łańcucha dostaw.

Zobacz kogo obecnie poszukujemy

Szef Floty

Miejsce pracy: Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie codziennymi operacjami floty transportowej, zapewniając terminowe dostawy i optymalne wykorzystanie zasobów.
  • Planowanie tras i harmonogramów transportowych, uwzględniając zarówno efektywność czasową, jak i kosztową.
  • Nadzór nad flotą pojazdów, w tym utrzymanie i serwisowanie pojazdów, a także zapewnienie ich zgodności z przepisami bezpieczeństwa.
  • Współpraca z działami spedycji, logistyki i obsługi klienta w celu zapewnienia wysokiej jakości usług transportowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii optymalizacji floty, mających na celu zwiększenie efektywności i redukcję kosztów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży transportowej, konieczne doświadczenie w zarządzaniu flotą własną.
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego oraz umiejętność ich stosowania w praktyce.
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji opartych na danych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami, przy zachowaniu wysokiego poziomu dokładności i skrupulatności.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o. o
Chcesz z nami pracować?

Zostań częścią zespołu BCUBE! Przeglądaj otwarte stanowiska i aplikuj. Jeśli nie znalazłeś stanowisk, które pasują do Twojego profilu, ale chciałbyś skontaktować się z naszym zespołem HR – wyślij nam swoje CV do ogólnej oceny – z przyjemnością się z Tobą spotkamy!

Nasze liczby

3

SPÓŁKI

10

ODDZIAŁÓW

2000

PRACOWNIKÓW

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

Komunikujemy się z kandydatami lub odpowiadamy na otrzymane CV;

Dbamy o to, by kandydat miał łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat procesu rekrutacji;

Staramy się by oferty pracy były jasno sformułowane;

Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne i towarzyszymy w procesie rekrutacyjnym;

Dbamy o poufność i bezpieczeństwo danych kandydatów;

Szanujemy czas kandydatów i dokładamy wszelkich starań by odpowiedzi o decyzjach o ewentualnym zatrudnieniu docierały do kandydatów jak najszybciej.

Dokumenty do pobrania

INFORMACJA DLA KANDYDATA DO PRACY

Pomożemy rozwiązać problem

W celu wysłania zgłoszenia wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

    Wybierz usługę, która Cię interesuje: *

    Nazwa firmy (obsługujemy tylko klientów biznesowych) *

    Numer kontaktowy *

    Sygnalizowaniu niezgodności

    Poinformuj nas o niezgodnościach z zachowaniem poufności i dyskrecji. Dziękujemy

      Numer kontaktowy

      Relacje z mediami

      W celu złożenia zapytania wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

        W celu przystąpienia do rekrutacji wypełnij poniższy formularz. Dziękujemy.

          Zapytanie ofertowe